SALA KONFERENCYJNA

MENU

MENU

S

ALA KONFERENCYJNA

STRONA GŁÓWNA  →

REZERWUJ ONLINE

KOMFORT PRACY WEDŁUG ASPEN

 

Przygotowaliśmy dla naszych Gości przestronną salę konferencyjną, w której każda praca, debata czy szkolenie odbędzie się w przyjaznej atmosferze.

Komfort spotkania gwarantują wygodne krzesła oraz możliwość dostosowania układu stołów do potrzeb grupy. Profesjonalny projektor ułatwia przeprowadzenie szkolenia oraz umożliwia wyświetlenie rozmaitych prezentacji. Dbamy także o przyjemny klimat oraz wygodę podczas przedłużających się spotkań. W tym celu przygotowaliśmy stoliki kawowe, przy których nasi Goście mogą się zrelaksować i wypocząć przed dalszą częścią spotkania.

SALA KONFERENCYJNA

 

Do dyspozycji Gości oddajemy wielofunkcyjną salę konferencyjną o powierzchni 48m². Nowocześnie urządzona sala jest idealna do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkań biznesowych, które wymaga profesjonalnego sprzętu i odpowiedniej aranżacji. Rozmieszczenie stolików w kształcie litery “U” pozwala na komfortowe przeprowadzenie dyskusji w trakcie spotkania. Sala konferencyjna posiada strefę cateringową - oddzielną przestrzeń, która gwarantuje swobodny odpoczynek i chwilę wytchnienia w trakcie pracy.

 

YPOSAŻENIE SALI

W

PROJEKTOR

INTERNET PRZEWODOWY

EKRAN

ZACIEMNIENIE

FLIPCHART

NAGŁOŚNIENIE STACJONARNE

ZAPYTAJ O SALĘ

Imię i nazwisko:
Numer kontaktowy:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 Pokoje i Apartamenty

 O Nas

Stworzona przez: iQHotel

 Rodo

 Kontakt

 Regulamin 

 Galeria

 Oferty Specjalne

 Strona Główna

ul. Skibówki 11 d, 34- 500 Zakopane

 +48 694 406 914

info@aspenzakopane.pl